monitoring home poczta
ŻŁOBEK DLA DZIECI OD 4 MIESIĘCY DO 3 LAT
Nasza placówka jest miejscem kameralnym, mamy trzy małe grupy z podziałem wiekowym, w wieku od 4 miesiąca do 3 lat. Nad ich bezpieczeństwem będą czuwały kochające dzieci absolwentki pedagogiki, posiadające doświadczenie.
Oferujemy Państwu profesjonalną opiekę nad dziećmi przez cały rok, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00. Istnieje także możliwość dostosowania godzin pracy naszej placówki do indywidualnych potrzeb rodziców. Zapewniamy okres adaptacyjny, który trwa do 5 dni, w zależności od potrzeb dziecka.
Zapewniamy bogaty i urozmaicony program. Zajęcia i zabawy prowadzone w żłobku: manipulacyjno-konstrukcyjne, tematyczne, plastyczne, rytmiczno-muzyczne.
OSTATNIE WOLNE MIEJSCA !!!
Zapisy
W momencie, gdy będziesz już gotowy zapisać do nas swoje dziecko, prosimy o umówienie się z nami na spotkanie, abyśmy mogli Ci w tym pomóc. Będziemy szczęśliwi, że możemy poświęcić czas aby dostarczyć Ci informacji na temat wszystkiego, co powinieneś wiedzieć, oraz o potrzebnych dokumentach. Możesz umówić się na spotkanie dzwoniąc na nr +48 506 340 886 lub wypełniając nasz formularz kontaktowy. Jesteś u nas zawsze mile widziany!
Wyżywienie
Nasza placówka korzysta ze sprawdzonej firmy cateringowej, która dostarcza pełnowartościowe posiłki dla naszych podopiecznych.
Rodzice mogą dostarczać gotowe posiłki dla swoich dzieci we własnym zakresie.
Rozumiemy, że dzieci muszą mieć szczegółowo określoną dietę związaną z alergiami, wyznaniem religijnym, czy preferencjami osobistymi. Jeśli chcesz ograniczyć lub wykluczyć określone elementy z diety Twojego dziecka z jakiegokolwiek powodu, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie z wyprzedzeniem, a zapewnimy Twojemu dziecku skład diety zgodny z Twoimi życzeniami.