monitoring home poczta
ŻŁOBEK DLA DZIECI OD 4 MIESIĘCY DO 3 LAT
 

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że Niepubliczny Żłobek Kraina Smyka otrzymał dotację z Resortowego Programu Rozwoju Instytucji Opieki Nad Dziećmi w wieku do lat 3 "MALUCH+" 2017

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą, która uwzględnia dotacje (Maluch plus 2017)

 
Cennik
(jednorazowa opłata za cały pobyt dziecka w ŻŁOBKU KRAINA SMYKA)
 • Dla dzieci korzystających z opieki stałej (abonament i pół -abonamentu) - 200 zł
 • dla dzieci korzystających z karnetów godzinnych - 100 zł
W ramach wpisowego dziecko otrzymuje przybory plastyczne, środki higieniczne (bez pampersów), przekąski, napoje, owoce, ubezpieczenie oraz dostęp do monitoringu rodzicielskiego.
Wpłata wpisowego jest traktowana jako podpisanie umowy przedwstępnej i w związku z tym jest ona bezzwrotna.
 
Pełny abonament miesięczny (do 10 godz. dziennie):
 • Dla Dzieci powyżej 1 roku - 750 zł miesięcznie
 • Dla Dzieci poniżej 12 miesiąca - 800 zł miesięcznie
Obowiązuje przez miesiąc od daty zakupu pierwszego abonamentu. Cena abonamentu jest stała za pobyt Dziecka w żłobku w godzinach od 7.00 - 18.00. W cenę abonamentu wliczona jest codzienna opieka nad Dzieckiem, a także organizowane warsztaty dla rodziców z dziećmi i spotkania-pogadanki tematyczne przygotowywane przez specjalistów. Istnieje możliwość przedłużenia pobytu dziecka w Żłobku po godzinie 18.00 za dodatkową opłatą (15 zł / godz.).
Połowa abonamentu (do 5 godz. dziennie)
 • Dla Dzieci powyżej 1 roku - 450 zł miesięcznie
 • Dla Dzieci poniżej 12 miesiąca - 500 zł miesięcznie
Działa na takich samych zasadach, jak abonament. Przeznaczony jest dla dzieci przebywających w naszej Krainie codziennie, nie przekraczając 5 godzin dziennego pobytu lub w dowolnym układzie godzinowym, nie przekraczając np. 110 godzin miesięcznie (w zależności ile dni jest w miesiącu).
Abonament popołudniowy (do 5 godz. dziennie)
 • Dla Dzieci poniżej 12 miesiąca - 400 zł miesięcznie
 • Dla Dzieci powyżej 1 roku - 350 zł miesięcznie
Działa na takich samych zasadach, jak połowa abonamentu. Przeznaczony jest dla dzieci przebywających w naszej Krainie codziennie, nie przekraczając 5 godzin dziennego pobytu w godzinach między 12.30 a 18.00.
Karnety godzinne:
 • 10 godzin - 100 zł (10 zł / godz.)
 • 20 godzin - 180 zł (9 zł / godz.)
 • 50 godzin - 420 zł (8,40 zł / godz.)
Karnet jest ważny 2 m-ce od daty zakupu. W tym terminie należy wykorzystać limit godzin przyznany na karnecie. Za niewykorzystane godziny żłobek nie zwraca pieniędzy. Cena obejmuje opiekę nad Dzieckiem, pakiet zajęć + przekąski i napoje, nie obejmuje natomiast wyżywienia i pampersów. Rodzice, którzy wykupią karnet, mogą przyprowadzić do żłobka swoje Dziecko o każdej porze dnia, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
Uwaga!
Pobyt gwarantowany mają tylko dzieci przebywające w żłobku na zasadach abonamentu lub pół-abonamentu. Dzieci "karnetowe" przyjmowane są do żłobka w miarę wolnych miejsc. Przy pełnym stanie dzieci z abonamentów, istnieje możliwość nie przyjęcia dziecka na godziny z karnetu!
Wyżywienie:
 • Dla dzieci poniżej 9 m-ca życia rodzice przynoszą podpisane słoiczki, kaszki lub gotowe obiadki. Przekąski i napoje Dziecko otrzymuje w ramach opłaty abonamentowej lub karnetowej.
 • Dla dzieci powyżej 9 m-ca życia - posiłki przywozi firma cateringowa. Cenę dziennego wyżywienia Dziecka ustala firma cateringowa - obecnie kwota 9,5 złotych (śniadanie, dwudaniowy obiad z kompotem, podwieczorek). II śniadanie, przekąski i napoje Dziecko otrzymuje w ramach opłaty abonamentowej lub karnetowej.
 • Istnieje także możliwość przywożenia własnych posiłków dla dziecka, w podpisanych pojemnikach lub naczyniach.